KORONA KRÓLÓW 169. ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ LINK + STRESZCZENIE ] – Bodzęta manipuluje Eliaszem i Adelajdą! Guncel oskarżony o głoszenie herezji

KORONA KRÓLÓW 169. ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ LINK + STRESZCZENIE ] – Bodzęta manipuluje Eliaszem i Adelajdą! Guncel oskarżony o głoszenie herezji

28 stycznia 2019 Wyłącz przez SERIALE ONLINE
KORONA KRÓLÓW 169. ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ LINK + STRESZCZENIE ] – Bodzęta manipuluje Eliaszem i Adelajdą! Guncel oskarżony o głoszenie herezji
5 (100%) 1 vote[s]

169: KORONA KRÓLÓW odcinek 169 online VOD TVP.pl OGLĄDAJ już dziś na VoD Korona Królów w internecie na tvp.pl przed emisją . Kliknij w LINK  znajdujący się na dole postu zaraz za galeria zdjęć ], żeby obejrzeć serial  odc. 169 z 5.02.2019 – ONLINE ZA DARMO. OPIS, streszczenie. Sprawdź kiedy powtórka? – ZOBACZ TERAZ:

M JAK MIŁOŚĆ 1418 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ LINK WIDEO + STRESZCZENIE ] – Michał nadal okłamuje Joasię! Magda wraca do szpitala!

[ STRESZCZENIE ] KORONA KRÓLÓW 169 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL:

 • W 168 odcinku Korony Królów – Sprawdź LINK >>
 • Bolko dowiaduje się, że Kazimierz sprzymierzył się z Luksemburgami.
 • Oznacza to, że jego sojusz z polskim władcą nie istnieje.
 • Agnieszka pociesza męża. Wkrótce w Świdnicy podejmuje Ludwika Bawarskiego, by nakłonić go do interwencji zbrojnej na wojska Karola.
 • Tymczasem Guncel zostaje oskarżony o głoszenie herezji. Staje przed sądem.
 • Inkwizytor uniewinnia go i wzywa na zeznania Weronikę. Kobieta nie ma tyle szczęścia co rycerz – zostaje skazana na stos.
 • Kazimierz zwierza się Janowi Jurze, że jeśli nie rozprawia o polityce, jego myśli krążą wokół Małgorzaty.
 • Króla niepokoi wizyta Olgierda na dworze węgierskim. Poleca Ligęzie, by udał się na przeszpiegi do Budy.
 • Bodzęta manipuluje Eliaszem i Adelajdą. Mężczyznę wypytuje o romanse króla, a królową zapewnia o swoim duchowym wsparciu.

Co wydarzyło się w odcinku 169 serialu Korona Królów?

Korona Królów odcinek 170 VOD >>

[ GALERIA ZDJĘĆ ] KORONA KRÓLÓW 169 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL:

ROZDARTE SERCA 44. ODCINEK VOD TVP PL [ STRESZCZENIE + LINK VIDEO ] – Hazal mści się na Cansu! Keriman trafia za do więzienia!

“Korona królów” zwiastun z odc. 169 YT:

169: Korona Królów serial emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TVP 1 o godzinie 18:30. Premierę odcinka 169 Korony Królów zobaczymy we wtorek 5.02.2019 w TV. Na VOD Korona Królów TVP dostępny ZA DARMO online w internecie po emisji. Opis, streszczenie sprawdź w artykule: Kliknij w LINK – ZOBACZ TERAZ:

>> Korona Królów VOD w online-tv.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o udostępnionych właśnie serialach!]

Oglądaj KORONA KRÓLÓW odcinek 169 online ZA DARMO VOD w telewizji:

Powtórka 169. odcinka serialu Korona Królów dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego serial można również obejrzeć w następujących terminach:

 • środa, 6 lutego 2019, godzina 11:30 TVP 1 [powtórka]
 • sobota, 9 lutego 2019, godzina 10:55 TVP 1 [powtórka]

[ Kliknij link stacji powyżej, aby przejść do kanału TVP1 TRANSMISJA LIVE STREAM]: