KORONA KRÓLÓW 151 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ ZDJĘCIA + LINK + STRESZCZENIE ] – Nikel donosi Czechom! Oda odzyskuje przytomność!

KORONA KRÓLÓW 151 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ ZDJĘCIA + LINK + STRESZCZENIE ] – Nikel donosi Czechom! Oda odzyskuje przytomność!

3 stycznia 2019 Wyłącz przez SERIALE ONLINE
KORONA KRÓLÓW 151 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ ZDJĘCIA + LINK + STRESZCZENIE ] – Nikel donosi Czechom! Oda odzyskuje przytomność!
5 (100%) 1 vote[s]

151: KORONA KRÓLÓW odcinek 151 online VOD TVP.pl OGLĄDAJ już dziś na VoD Korona Królów w internecie na tvp.pl przed emisją. Kliknij w LINK  znajdujący się na dole postu zaraz za galeria zdjęć ], żeby obejrzeć serial  odc. 151 z 3.01.2019 – ONLINE ZA DARMO. OPIS, streszczenie. Sprawdź kiedy powtórka? – ZOBACZ TERAZ:

WIECZNA MIŁOŚĆ 88 ODCINEK VOD TVP PL [ STRESZCZENIE + ZDJĘCIA + LINK VIDEO ] – Zeynep jest w ciąży! Emir znajdzie Nihan i Kemala?

[ STRESZCZENIE ] KORONA KRÓLÓW 151 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL:

  • W 150 odcinku Korony Królów – Sprawdź LINK >>
  • Bolko nie jest pewien, czy zrobił dobrze, zawierając sojusz z Kazimierzem.
  • Przy wsparciu Agnieszki książę rusza do walki.
  • Helena dowiaduje się w czasie bitwy, że Nikel donosi Czechom.
  • Guncel nie może uwierzyć w zdradę urzędnika.
  • Coraz bardziej pogarsza się stan Ody. Nadworni medycy nikomu nie pozwalają zbliżać się do pogrążonej w śpiączce dwórki.
  • Po przebadaniu chorej stwierdzają, że podano jej truciznę. Na Wawelu wszyscy zaczynają panikować.
  • Obawiają się grasującego w okolicy truciciela. Oda odzyskuje przytomność, i wyjawia, kto podał jej kielich z zatrutym winem.

Korona Królów odcinek 152 VOD >>

[ GALERIA ZDJĘĆ ] KORONA KRÓLÓW 151 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL:

BARWY SZCZĘŚCIA 1972 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ STRESZCZENIE + ZDJĘCIA + LINK VIDEO ] – Agata i Patryk wracają! Aldona rzuci się na Gawrona!

“Korona królów” zwiastun z odc. 151 YT:

151: Korona Królów emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TVP 1 o godzinie 18:30. Premierę odcinka 151 Korony Królów zobaczymy w czwartek 3.01.2019 w TV. Na VOD Korona Królów TVP dostępny ZA DARMO online w internecie po emisji. Opis, streszczenie sprawdź w artykule: Kliknij w LINK – ZOBACZ TERAZ:

>> Korona Królów VOD w online-tv.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o udostępnionych właśnie serialach!]

Oglądaj KORONA KRÓLÓW odcinek 151 online ZA DARMO VOD w telewizji:

Powtórka 151. odcinka serialu Korona Królów dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego serial można również obejrzeć w następujących terminach:

  • piątek, 4 stycznia 2019, godzina 11:30 TVP 1 [powtórka]
  • sobota, 5 stycznia 2019, godzina 11:55 TVP 1 [powtórka]

[ Kliknij link stacji powyżej, aby przejść do kanału TVP1 TRANSMISJA LIVE STREAM]: